AKTIVITEETIT      KÖYLIÖN VALOKUVAT     JÄSENYYS     TUOTTEET       PALAUTE      YHTEYSTIEDOT
 ETUSIVU
 AJANKOHTAISTA
 JÄSENTIEDOTTEET
 HALLITUS
 JÄSENYYS
 PERINNEJAOSTO
 YMPÄRISTÖJAOSTO
 JULKAISUJAOSTO
 KÖYLIÖN YSTÄVÄT
 HANKKEET
 AKTIVITEETIT
 KÖYLIÖN VALOKUVAT- ARKISTO
 TUOTTEET
 YHTEYSTIEDOT
  Hallitus
  Perinnejaosto
  Julkaisujaosto
  Ympäristöjaosto
  Köyliön Ystävät
 LINKIT
 INTRANET
Köyliön Ystävät

Puheenjohtaja
Helena Santala (o.s. Hyötilä)
Eristäjänmutka 10 F
20320 Turku
puhelin 050 5417945 
sähköposti: 
santalat@pp.inet.fi
Martti Erkkilä
Ali-huikkaantie 43
33560 Tampere
puhelin 0400 425 236
sähköposti: martti.erkkila@pp.inet.fi 
Leena Leinonen
Hoviherrankatu 7 A 16
20780 Kaarina
puhelin 0400 921813 
sähköposti: 
leena.leinonen@okartek.fi
Raija Nikki
Melavahe 2
26100 Rauma
puhelin 044 9706693
sähköposti: raija.nikki@gmail.com
Pirkko Partanen (o.s. Högman)
Kraatarinkatu 3 A 3
33270 Tampere
puhelin 045-8565 633  
Paula Auerkari
Auerlantie 1
01750 Vantaa
puhelin 040 4117847 
sähköposti: 
auerkari@kolumbus.fi
Erkki Hammar 
Nortamonkatu 16 as 25
26100 Rauma
puhelin: 0400 590260
sähköposti: 
erkki.hammar@hammarco.fi
Hannu Hilli
Vaahteraniitty 4
02940 Espoo
puhelin: 0400 441298
sähköposti: hannu.hilli@live.com
Lea Valonen
Haanmäentie 3
32800 Kokemäki
puhelin: 040 7286231
sähköposti: lea.valonen@sahko-valonen.fi
Terttu Kalmeenoja
Lehtimäentie 16
27100 Eurajoki
puhelin: 044 5344735
terttukal@gmail.com

Ajankohtaista

Vanhemmat uutiset löydät vasemman valikon kohdasta Ajankohtaista.

15.1.2018
Turun lukupiiri


13.12.2017
Turun ystävätapaaminen


21.11.2017
Helsingin seudun ystävätapaaminen


16.11.2017
Rauman seudun ystävätapaaminen


8.11.2017
Turun lukupiiri


30.10.2017
Tampereen seudun tapaaminen


29.10.2017
Syyskokous