AKTIVITEETIT      KÖYLIÖN VALOKUVAT     JÄSENYYS     TUOTTEET       PALAUTE      YHTEYSTIEDOT
 ETUSIVU
 AJANKOHTAISTA
 JÄSENTIEDOTTEET
 HALLITUS
 JÄSENYYS
 PERINNEJAOSTO
 YMPÄRISTÖJAOSTO
 JULKAISUJAOSTO
 KÖYLIÖN YSTÄVÄT
 HANKKEET
 AKTIVITEETIT
 KÖYLIÖN VALOKUVAT- ARKISTO
 TUOTTEET
 YHTEYSTIEDOT
  Hallitus
  Perinnejaosto
  Julkaisujaosto
  Ympäristöjaosto
  Köyliön Ystävät
 LINKIT
 INTRANET
Köyliön Ystävät

Puheenjohtaja
Helena Santala (o.s. Hyötilä)
Eristäjänmutka 10 F
20320 Turku
puhelin 050 5417945 
sähköposti: 
santalat@pp.inet.fi
Martti Erkkilä
Ali-huikkaantie 43
33560 Tampere
puhelin 0400 425 236
sähköposti: martti.erkkila@pp.inet.fi 
Leena Leinonen
Hoviherrankatu 7 A 16
20780 Kaarina
puhelin 0400 921813 
sähköposti: 
leena.leinonen@okartek.fi
Marita Holkeri
Punttikatu 2
20660 Littoinen
puhelin 050 342 6466
sähköposti marita.holkeri@gmail.com
Raija Nikki
Melavahe 2
26100 Rauma
puhelin 044 9706693
sähköposti: raija.nikki@gmail.com
Pirkko Partanen (o.s. Högman)
Kraatarinkatu 3 A 3
33270 Tampere
puhelin 045-8565 633  
Paula Auerkari
Auerlantie 1
01750 Vantaa
puhelin 040 4117847 
sähköposti: 
auerkari@kolumbus.fi
Erkki Hammar 
Nortamonkatu 16 as 25
26100 Rauma
puhelin: 0400 590260
sähköposti: 
erkki@hammar.fi
Hannu Hilli
Vaahteraniitty 4
02940 Espoo
puhelin: 0400 441298

Pirkko Peltola
Pekanpolku 1
27510 Eura
puhelin: 0400 437 803
Terttu Kalmeenoja
Lehtimäentie 16
27100 Eurajoki
puhelin: 044 5344735
terttukal@gmail.com

Ajankohtaista

Vanhemmat uutiset löydät vasemman valikon kohdasta Ajankohtaista.

24.1.2019
Turun lukupiiri


20.1.2019
Pyhän Henrikin messu Köyliön kirkossa


19.1.2019
Pyhän Henrikin surmavirsi-esitykset


11.12.2018
Turun ystävätapaaminen 11.12. klo 16.30


3.12.2018
Tampereella tapahtuu


22.11.2018
Helsingin seudun ystävätapaaminen


18.11.2018
Seuran syyskokous