AKTIVITEETIT      KÖYLIÖN VALOKUVAT     JÄSENYYS     TUOTTEET       PALAUTE      YHTEYSTIEDOT
 ETUSIVU
 AJANKOHTAISTA
 JÄSENTIEDOTTEET
 HALLITUS
 JÄSENYYS
 PERINNEJAOSTO
 YMPÄRISTÖJAOSTO
 JULKAISUJAOSTO
 KÖYLIÖN YSTÄVÄT
 HANKKEET
 AKTIVITEETIT
 KÖYLIÖN VALOKUVAT- ARKISTO
 KOTISEUTUARKISTO
 TUOTTEET
 YHTEYSTIEDOT
  Hallitus
  Perinnejaosto
  Julkaisujaosto
  Ympäristöjaosto
  Köyliön Ystävät
 LINKIT
 INTRANET
Hallitus


Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja
Pirkko Peltola             
Satu Vähätalo-Virtanen
Pekanpolku 1Vinnarintie 106
27510 Eura 27710 Köyliö
puh. 0400 437 803
puh.  040 741 0468
s-posti: pirkkokpeltola@gmail.com     
s-posti: satu.virtanen@pp8.inet.fi
 
Kepola:
Timo Lehtonen Mirkka Thessler
 Kookantie 1  Huhdintie 24
 27710 Köyliö 27710 Köyliö
 puh. 044 9841 607  puh. 040 570 7836
s-posti:  ttlehtonen61@gmail.com s-posti: mirkkamaarit@gmail.com
Tuiskula:
Anneli Laine Inkeri Marttila
Ilmiintie 15 Eskonkallio 31
27730 Tuiskula 27730 Tuiskula
puh. 040 5167 455 puh. 050 535 6384
s-posti: onnelilaine@gmail.com s-posti: marttilainkeri@gmail.com
Vuorenmaa:
Liisa Yski Pirjo Kotiranta
Keskustie 5 Huhdintie 3
27860 Köyliö 27710 Köyliö
puh. 050 540 0404 puh. 040 509 2758
s-posti: liisa.yski@gmail.com s-posti: pirjokotiranta54@gmail.com
   
Vinnari:  
Satu Vähätalo-Virtanen
Simo Nummi
Vinnarintie 106
Salattimentie 266
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh. 040 741 0468 puh. 040 532 5815
s-posti: satu.virtanen@pp8.inet.fi s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi
Köyliön ystävät:     
Helena Santala    Pentti Vuotila
Eristäjänmutka 10 F    Luolavuorentie 52 A 4
20320 Turku
20720 Turku
puh. 050 541 7945  puh. 040 546 3047
s-posti: santalat€pp.inet.fi s-posti: pentti.vuotila@gmail.com
Vanhakartano:
Axel Cedercreutz Veli-Pekka Suni
Köyliön Vanhakartano  Kirkkosaarentie 190
27710 Köyliö                         27710 Köyliö
puh. 0400 624 130  puh. 0400 270 654
s-posti: acedercreutz@gmail.com
 s-posti: v-p.suni@pp.inet.fi
   
Kankaanpää:
Lassi Kauko
Anne Reunanen
Kuninkaanlähteentie 423 cRinnetie 1
27840 Köyliö 27840 Köyliö
puh. 050 545 3628
puh. 0400 606362
s-posti: lkauko@netti.fi
s-posti: anne.reunanen@outlook.com
   
Voitoinen:  
Jaakko Parkkila Pirjo Sulin
Voitoistentie 462 Idänpuolentie 27
27740 Voitoinen 27740 Voitoinen
puh. 040 5563560 puh. 050 463 4656
s-posti: jaakko.parkkila@hotmail.fi
Yttilä:
Sari Minkovitsch
Teresa Kantola
Pyhän Henrikintie 358
Karhiantie 258
27750 Köyliö 27750 Köyliö
puh. 050 344 0518
puh. 0500 662214
s-posti:  sarminko@gmail.com s-posti: teresa.kantola@pp.inet.fi 
Sihteeri: Jäsenrekisterin pitäjä:
Pirjo Kotiranta Asser Lehtoranta
Huhdintie 3 Pyhän Henrikintie 370
27710 Köyliö 27750 Köyliö
puh. 040 509 2758 puh. 050 552 8356
s-posti: pirjokotiranta54@gmail.com
Rahastonhoitaja:
Tiedottaja:
Kirsti Savioja
Samuli Vahteristo
Kuustontie 11
Riihitie 5
27750 Köyliö
27840 Köyliö
puh. 041 466 3275
puh. 050 5611455
s-posti: kirsti.savioja@pp.inet.fi
s-posti: samuli.vahteristo@pp1.inet.fi
  
Tuotevastaava: 
Seija Ojala
 
Erkkilänkuja 2
 
27710 Köyliö
 
 puh. 050-320 3181
 
s-posti: seija.ojala@outlook.com

         
   


 



 

Ajankohtaista

Vanhemmat uutiset löydät vasemman valikon kohdasta Ajankohtaista.

28.7.2022
Pitsiviikolla Raumalle Köyliön ystäviä tapaamaan


19.7.2022
Kesäretki Karvialle


4.7.2022
Turun lukupiiri kokoontuu Köyliössä Villa Linturissa


2.7.2022
Köyliö-päivät 2.- 3.7.2022


15.6.2022
PERUUTETTU! Porin seudun Köyliön ystävät kutsuvat Vuojoen kartanoon Eurajoelle


13.6.2022
Pyhiinvaellus 13.6.-19.6.2022


28.5.2022
Köyliön lähialueiden ystävätapaaminen Kauttuan Ruukinpuistossa