AKTIVITEETIT      KÖYLIÖN VALOKUVAT     JÄSENYYS     TUOTTEET       PALAUTE      YHTEYSTIEDOT
 ETUSIVU
 AJANKOHTAISTA
 JÄSENTIEDOTTEET
 HALLITUS
 JÄSENYYS
 PERINNEJAOSTO
 YMPÄRISTÖJAOSTO
 JULKAISUJAOSTO
 KÖYLIÖN YSTÄVÄT
 HANKKEET
 AKTIVITEETIT
 KÖYLIÖN VALOKUVAT- ARKISTO
 TUOTTEET
 YHTEYSTIEDOT
  Hallitus
  Perinnejaosto
  Julkaisujaosto
  Ympäristöjaosto
  Köyliön Ystävät
 LINKIT
 INTRANET
Hallitus


Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja
Helena Santala             
Jouko Juhola
Eristäjänmutka 10 F Tervatie 2
20320 Turku 27710 Köyliö
puh. 050 541 7945
puh.  040 559 1121
s-posti: santalat@pp.inet.fi
s-posti: joukoantero48@gmail.com
 
Kepola:
Jouko Juhola
Mirkka Thessler
Tervatie 2
 Huhdintie 24
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh.  040 559 1121
puh. 040 570 7836
s-posti: joukoantero48@gmail.com s-posti: mirkkamaarit@gmail.com
Tuiskula:
Anneli Laine Inkeri Marttila
Ilmiintie 15 Eskonkallio 31
27730 Tuiskula 27730 Tuiskula
puh. 040 5167 455 puh. 050 535 6384
s-posti: onnelilaine@gmail.com s-posti: marttilainkeri@gmail.com
Vuorenmaa:
Liisa Yski Johanna Toivanen-Perko
Keskustie 5 Vuorenmaantie 55
27860 Köyliö 27860 Köyliö
puh. 050 540 0404 puh. 045 311 2107
s-posti: liisa.yski@gmail.com s-posti: johanna.toivanen-perko@uusikaupunki.fi
   
Vinnari:  
Reetta Hulmi Simo Nummi
Järvenpääntie 38 Salattimentie 266
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh. 040 745 1462 puh. 040 532 5815
s-posti: reetta.hulmi@gmail.com s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi
Köyliön ystävät::
Pirkko Peltola Pentti Vuotila
Pekanpolku 1 Luolavuorentie 52 A 4
27510 Eura 20720 Turku
puh. 0400 437 803  puh. 040-546 3047
s-posti: pirkkokpeltola@gmail.com s.posti: pentti.vuotila@gmail.com
Vanhakartano:
Axel Cedercreutz  
Köyliön Vanhakartano  
27710 Köyliö                         
puh. 0400 624 130  
s-posti: acedercreutz@gmail.com
 
   
Kankaanpää:
Lassi Kauko
Anne Reunanen
Kuninkaanlähteentie 423 cRinnetie 1
27840 Köyliö 27840 Köyliö
puh. 050 545 3628
puh. 0400 606362
s-posti: lkauko@netti.fi
s-posti: anne.reunanen@outlook.com
   
Voitoinen:  
Anne Helin Jaakko Parkkila
Voitoistentie 680 Voitoistentie 462
27740 Voitoinen 27740 Voitoinen
puh. 050 351 2530 puh. 040 5563560
s-posti: anne.helin@ely-keskus.fi s-posti: jaakko.parkkila@hotmail.fi
Yttilä:
Sari Minkovitch
Mikko Eskola
Pyhän Henrikintie 358
Karhiantie 180
27750 Köyliö 27840 Köyliö
puh. 050 344 0518
puh. 044 308 0803
s-posti:  sarminko@gmail.com s-posti: mikko.o.eskola@gmail.com
Sihteeri: Jäsenrekisterin pitäjä:
Pirjo Kotiranta Asser Lehtoranta
Huhdintie 3 Pyhän Henrikintie 370
27710 Köyliö 27750 Köyliö
puh. 040 509 2758 puh. 050 552 8356
s-posti: pirjo.kotiranta@sakyla.fi s-posti: asserlehtoranta@gmail.com
Rahastonhoitaja:
Tiedottaja:
Kirsti Savioja
Simo Nummi
Kuustontie 11
Salattimentie 266
27750 Köyliö
27710 Köyliö
puh. 041 466 3275
puh. 040 532 5815
s-posti: kirsti.savioja@pp.inet.fi
s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi
  
Tuotevastaava: 
Seija Ojala
 
Erkkilänkuja 2
 
27710 Köyliö
 
 puh. 050-320 3181
 
s-posti: seija.ojala@outlook.com

         
   


 



 

Ajankohtaista

Vanhemmat uutiset löydät vasemman valikon kohdasta Ajankohtaista.

18.5.2019
Kulttuurimatka Kemiönsareen


4.5.2019
Porin seudun ystävätapaaminen


27.4.2019
Rauman seudun ystävätapaaminen


30.3.2019
Ystävätapaaminen Harjavallassa


25.3.2019
Turun lukupiiri


24.3.2019
Kevätkokous


18.3.2019
Tampereen lukupiiri