AKTIVITEETIT      KÖYLIÖN VALOKUVAT     JÄSENYYS     TUOTTEET       PALAUTE      YHTEYSTIEDOT
 ETUSIVU
 AJANKOHTAISTA
 JÄSENTIEDOTTEET
 HALLITUS
 JÄSENYYS
 PERINNEJAOSTO
 YMPÄRISTÖJAOSTO
 JULKAISUJAOSTO
 KÖYLIÖN YSTÄVÄT
 HANKKEET
 AKTIVITEETIT
 KÖYLIÖN VALOKUVAT- ARKISTO
 TUOTTEET
 YHTEYSTIEDOT
  Hallitus
  Perinnejaosto
  Julkaisujaosto
  Ympäristöjaosto
  Köyliön Ystävät
 LINKIT
 INTRANET
Hallitus


Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja
Samuli Vahteristo                                         Helena Santala
Riihitie 5Eristäjänmutka 10 F
27840 Köyliö 20320 Turku
puh. 050 561 1455 puh. 050 541 7945
s-posti: samuli.vahteristo@pp1.inet.fis-posti: santalat@pp.inet.fi
 
Kepola:
Jaakko Ojala Jari Virtanen
Erkkilänkuja 2 Huhdintie 30
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh. 0500 123 661 puh. 050 3481 338 
s-posti: jaaojala@gmail.com s-posti: jari.virtanen@dewaco.fi
Tuiskula:
Anneli Laine Inkeri Marttila
Ilmiintie 15 Eskonkallio 31
27730 Tuiskula 27730 Tuiskula
puh. 040 5167 455 puh. 050 535 6384
s-posti: onnelilaine@gmail.com s-posti: marttilainkeri@gmail.com
Vuorenmaa:
Liisa Yski Johanna Toivanen-Perko
Keskustie 5 Vuorenmaantie 55
27860 Köyliö 27860 Köyliö
puh. 050 540 0404 puh. 045 311 2107
s-posti: liisa.yski@gmail.com s-posti: johanna.toivanen-perko@uusikaupunki.fi
   
Vinnari:  
Reetta Hulmi Simo Nummi
Järvenpääntie 38 Salattimentie 266
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh. 040 745 1462 puh. 040 532 5815
s-posti: reetta.hulmi@gmail.com s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi
Kesäköyliöläiset:
Helena Santala Pirkko Peltola
Eristäjänmutka 10 F Pekanpolku 1
20320 Turku 27510 Eura
puh. 050 541 7945 puh. 0400 437 803
s-posti: santalat@pp.inet.fi pirkko.peltola@harjavalta.fi
Vanhakartano:
Minna Oravuo Axel Cedercreutz                   Talviasunto:
Kirkkosaarentie 190 Köyliön Vanhakartano          Keskisenkatu 22 A 35
27710 Köyliö                        27710 Köyliö                          33710 Tampere
puh. 044 371 2718 puh. 0400 624 130                puh. 03 363 1748
s-posti: moravuo@gmail.com
s-posti: axel.cedercreutz@kolumbus.fi
   
Kankaanpää:
Lassi Kauko
Alpo Heino
Kuninkaanlähteentie 423 c

Kaltinhakantie 3

27840 Köyliö 27840 Köyliö
puh. 050 545 3628
puh. 02 554 1452, 050 512 0966
s-posti: lkauko@netti.fi
s-posti: alpo.heino@pp.inet.fi
   
Voitoinen:  
Anne Helin Alpo Välilä
Voitoistentie 680 Koivikkotie 51
27740 Voitoinen 27740 Voitoinen
puh. 050 351 2530 puh. 02 5546 240
s-posti: anne.helin@ely-keskus.fi
Yttilä:
Sari Minkovitch
Asser Lehtoranta
Pyhän Henrikintie 358
Pyhän Henrikintie 370
27750 Köyliö 27750 Köyliö
puh. 050 344 0518
puh. 050 552 8356
s-posti:  sarminko@gmail.com s-posti: asserlehtoranta@gmail.com
Sihteeri: Pöytäkirjan pitäjä:
Pirjo Kotiranta Tarja Putko
Huhdintie 3 Pyhän Henrikintie 250
27710 Köyliö 27750 Köyliö
puh. 02 5541 369, 040 509 2758 puh. 041 543 3054
s-posti: pirjo.kotiranta@huittinen.fi s-posti: tarjaputko@gmail.com
Rahastonhoitaja:
Tiedottaja:
Kirsti Savioja
Simo Nummi
Kuustontie 11
Salattimentie 266
27750 Köyliö
27710 Köyliö
puh. 041 466 3275
puh. 040 532 5815
s-posti: kirsti.savioja@pp.inet.fi
s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi

         
   


 



 

Ajankohtaista

Vanhemmat uutiset löydät vasemman valikon kohdasta Ajankohtaista.

13.12.2017
Turun ystävätapaaminen


21.11.2017
Helsingin seudun ystävätapaaminen


16.11.2017
Rauman seudun ystävätapaaminen


8.11.2017
Turun lukupiiri


25.9.2017
Porin seudun ystävätapaaminen


18.9.2017
Tampereen seudun tapaaminen


29.8.2017
Turun lukupiiri