AKTIVITEETIT      KÖYLIÖN VALOKUVAT     JÄSENYYS     TUOTTEET       PALAUTE      YHTEYSTIEDOT
 ETUSIVU
 AJANKOHTAISTA
 JÄSENTIEDOTTEET
 HALLITUS
 JÄSENYYS
 PERINNEJAOSTO
 YMPÄRISTÖJAOSTO
 JULKAISUJAOSTO
 KÖYLIÖN YSTÄVÄT
 HANKKEET
 AKTIVITEETIT
 KÖYLIÖN VALOKUVAT- ARKISTO
 TUOTTEET
 YHTEYSTIEDOT
  Hallitus
  Perinnejaosto
  Julkaisujaosto
  Ympäristöjaosto
  Köyliön Ystävät
 LINKIT
 INTRANET
Hallitus


Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja
Asser Lehtoranta                                      Helena Santala
Pyhän Henrikintie 370Eristäjänmutka 10 F
27750 Köyliö 20320 Turku
puh. 050 552 8356 puh. 050 541 7945
s-posti: asserlehtoranta@gmail.coms-posti: santalat@pp.inet.fi
 
Kepola:
Jouko Juhola
Jaakko Ojala
Tervatie 2 Erkkilänkuja 2
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh.  040 559 1121
puh. 0500 123661
s-posti: joukoantero48@gmail.com s-posti: jaaojala@gmail.com
Tuiskula:
Anneli Laine Inkeri Marttila
Ilmiintie 15 Eskonkallio 31
27730 Tuiskula 27730 Tuiskula
puh. 040 5167 455 puh. 050 535 6384
s-posti: onnelilaine@gmail.com s-posti: marttilainkeri@gmail.com
Vuorenmaa:
Liisa Yski Johanna Toivanen-Perko
Keskustie 5 Vuorenmaantie 55
27860 Köyliö 27860 Köyliö
puh. 050 540 0404 puh. 045 311 2107
s-posti: liisa.yski@gmail.com s-posti: johanna.toivanen-perko@uusikaupunki.fi
   
Vinnari:  
Reetta Hulmi Simo Nummi
Järvenpääntie 38 Salattimentie 266
27710 Köyliö 27710 Köyliö
puh. 040 745 1462 puh. 040 532 5815
s-posti: reetta.hulmi@gmail.com s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi
Kesäköyliöläiset:
Helena Santala Pirkko Peltola
Eristäjänmutka 10 F Pekanpolku 1
20320 Turku 27510 Eura
puh. 050 541 7945 puh. 0400 437 803
s-posti: santalat@pp.inet.fi pirkko.peltola@harjavalta.fi
Vanhakartano:
Minna Oravuo Axel Cedercreutz                   Talviasunto:
Kirkkosaarentie 190 Köyliön Vanhakartano          Keskisenkatu 22 A 35
27710 Köyliö                        27710 Köyliö                          33710 Tampere
puh. 044 371 2718 puh. 0400 624 130                puh. 03 363 1748
s-posti: moravuo@gmail.com
s-posti: acedercreutz@gmail.com
   
Kankaanpää:
Lassi Kauko
Anne Reunanen
Kuninkaanlähteentie 423 cRinnetie 1
27840 Köyliö 27840 Köyliö
puh. 050 545 3628
puh. 0400 606362
s-posti: lkauko@netti.fi
s-posti: anne.reunanen@outlook.com
   
Voitoinen:  
Anne Helin Jaakko Parkkila
Voitoistentie 680 Voitoistentie 462
27740 Voitoinen 27740 Voitoinen
puh. 050 351 2530 puh. 040 5563560
s-posti: anne.helin@ely-keskus.fi s-posti: jaakko.parkkila@hotmail.fi
Yttilä:
Sari Minkovitch
Mikko Eskola
Pyhän Henrikintie 358
Karhiantie 180
27750 Köyliö 27840 Köyliö
puh. 050 344 0518
puh. 044 308 0803
s-posti:  sarminko@gmail.com s-posti: mikko.o.eskola@gmail.com
Sihteeri: Pöytäkirjan pitäjä:
Pirjo Kotiranta Tarja Putko
Huhdintie 3 Pyhän Henrikintie 250
27710 Köyliö 27750 Köyliö
puh. 040 509 2758 puh. 041 543 3054
s-posti: pirjo.kotiranta@huittinen.fi s-posti: tarjaputko@gmail.com
Rahastonhoitaja:
Tiedottaja:
Kirsti Savioja
Simo Nummi
Kuustontie 11
Salattimentie 266
27750 Köyliö
27710 Köyliö
puh. 041 466 3275
puh. 040 532 5815
s-posti: kirsti.savioja@pp.inet.fi
s-posti: simo.nummi@mainosnummi.inet.fi

         
   


 



 

Ajankohtaista

Vanhemmat uutiset löydät vasemman valikon kohdasta Ajankohtaista.

2.7.2018
Turun lukupiiri Köyliössä


16.6.2018
Köyliö-päivät


23.5.2018
Kevätretki Koroisiin


23.4.2018
Kulttuurimatka Riikaan


20.4.2018
Porin seudun ystävätapaaminen


16.4.2018
Turun lukupiiri


16.4.2018
Tampereen tapaaminen